Učlanite se putem interneta i konkurišite za poslove!
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 17-05-2024
Kategorija: Prodaja, marketing i oglašavanje
Naslov konkursa: referent za prodaju turističkih aranžmana
Grad: Beograd
Opis posla:
Turističkoj agenciji u centru grada hitno je potreban referent za prodaju turističkih aranžmana.
OPIS POSLA:
  • Detaljno prezentovanje ponude turističke agencije zainteresovanim putnicima.
  • Redovno praćenje i odgovaranje na zahteve i upite putnika.
  • Kompletna briga o prodajnom procesu od kreiranja ponude do naplate.
  • Održavanje dobrih odnosa sa postojećim klijentima.
  • Dobro poznavanje rada na računaru i posedovanje dobrih prezentacionih i komunikacionih veština.
Nudimo:
  • Rad u prijatnom radnom okruženju i profitabilnim uslovima rada.
  • Stimulativni bonusi u skladu sa ostvarenim rezultatima.
  • Kontinuirano usavršavanje uz mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja.
  • Radno vreme od 09:00 do 17:00h.
  • Topli obrok obezbeđen.
Za sve ostale informacije obratiti se na tel
011-4250-520
064/659-8819
060/354-1582
060/614-0009

Najnoviji konkursi

Sanker
Konobar/ica -sanker/ica -Vozdovac
GIPSAR
Konobar/ica -sanker/ica
Prodavac sladoleda hotel
Konobar - hotel
Konobar - Ada Ciganlija
Šanker Ada Ciganlija
Konobar
Kuvar Ada Ciganlija